حجت اشرف زاده 2 بهمن «ماه و ماهی» را می خواند

Will Smith

به گزارش ایران فیلم به نقل از یورونیوز، فیلم «ضربه مغزی» درام ورزشی آمریکایی است که بر اساس واقعیت ساخته شده است. دکتر بنت اومالو، یک پزشک نیجریه ای و نوروپاتولوژیست پزشکی قانونی آسیب مغزی را کشف می کند که ناشی از ضربه مکرر به سر است که بلافاصله عارضه ای ندارد اما در دراز مدت باعث مرگ و یا فراموشی می شود. او برای اثبات این عارضه که در بازیکنان فوتبال آمریکایی شایع است مبارزه می کند.

ویل اسمیت، بازیگر اصلی فیلم در نقش دکتر بنت اومالو با اشاره به انگیزه همکاری در این فیلم می گوید: من اصلا با این پدیده آشنایی نداشتم و این یکی از دلایل مهمی بود که متقاعد شدم در این پروژه همکاری کنم. پسرم سال ها فوتبال بازی می کرد وقتی دکتر بنت اطلاعات علمی و جزییات آن را توضیح داد برای من به عنوان یک پدر بسیار نگران کننده شد.

فیلم همزمان با انتشار اطلاعات و اوج گرفتن بحث هایی در باره مخفی نگه داشتن آمار آسیب ناحیه سر بازیکنان در لیگ ملی فوتبال آمریکا اکران شده است.

پیتر لندزمن کارگردان این اثر سینمایی می گوید هدف فیلم دادن اطلاعات به مخاطبان است تا خودشان در باره ایمنی در ورزش تصمیم بگیرند. وی می گوید: من هرگز وظیفه خودم نداسته ام که به والدین، بزرگترها و یا نوجوان ها بگویم چه کار کنند تصمیمی است که گرفتم و می دانم. اما فیلم، در آخر بازتابی از این مساله متناقض است.

نوشته «ضربه مغزی» درام ورزشی تازه ویل اسمیت به اروپا می رود اولین بار در سایت ایران فیلم – مرجع دانلود و اخبار سینما پدیدار شد.

دانلود فیلم

بک لینک رنک 8

 

دانلود سریال Elementary با لینک مستقیم

سه فصل کامل, قسمت ۸ از فصل چهارم اضافه شد

 

 

اطلاعات کامل : IMDB

ژانر : جنایی | درام | رازآلود

امتیاز : ۷٫۹ از ۱۰ – میانگین رای ۶۳,۷۱۸ نفر

منتشر کننده : ته موویز

سال تولید: ۲۰۱۲-۲۰۱۵

حجم : میانگین ۱۷۰ مگابایت

فرمت :  Mkv

کیفیت : ۴۸۰p

پخش: جمعه ها

کانال پخش کننده : CBS

محصول: آمریکا

خلاصه داستان: روایتی از داستان شرلوک هلمز مدرن که هم اکنون به همراه کارآگاهی در شهر نیویورک زندگی می کنند…

 

 

 

 

فصل اول

دانلود زیرنویس فصل اول

دانلود قسمت ۰۱

دانلود قسمت ۰۲

دانلود قسمت ۰۳

دانلود قسمت ۰۴

دانلود قسمت ۰۵

دانلود قسمت ۰۶

دانلود قسمت ۰۷

دانلود قسمت ۰۸

دانلود قسمت ۰۹

دانلود قسمت ۱۰

دانلود قسمت ۱۱

دانلود قسمت ۱۲

دانلود قسمت ۱۳

دانلود قسمت ۱۴

دانلود قسمت ۱۵

دانلود قسمت ۱۶

دانلود قسمت ۱۷

دانلود قسمت ۱۸

دانلود قسمت ۱۹

دانلود قسمت ۲۰

دانلود قسمت ۲۱

دانلود قسمت ۲۲

دانلود قسمت ۲۳ و ۲۴

 

 

فصل دوم

دانلود زیرنویس فصل دوم

دانلود قسمت ۰۱

دانلود قسمت ۰۲

دانلود قسمت ۰۳

دانلود قسمت ۰۴

دانلود قسمت ۰۵

دانلود قسمت ۰۶

دانلود قسمت ۰۷

دانلود قسمت ۰۸

دانلود قسمت ۰۹

دانلود قسمت ۱۰

دانلود قسمت ۱۱

دانلود قسمت ۱۲

دانلود قسمت ۱۳

دانلود قسمت ۱۴

دانلود قسمت ۱۵

دانلود قسمت ۱۶

دانلود قسمت ۱۷

دانلود قسمت ۱۸

دانلود قسمت ۱۹

دانلود قسمت ۲۰

دانلود قسمت ۲۱

دانلود قسمت ۲۲

دانلود قسمت ۲۳

دانلود قسمت ۲۴

 

 

فصل سوم

دانلود زیرنویس فصل سوم

دانلود قسمت ۰۱

دانلود قسمت ۰۲

دانلود قسمت ۰۳

دانلود قسمت ۰۴

دانلود قسمت ۰۵

دانلود قسمت ۰۶

دانلود قسمت ۰۷

دانلود قسمت ۰۸

دانلود قسمت ۰۹

دانلود قسمت ۱۰

دانلود قسمت ۱۱

دانلود قسمت ۱۲

دانلود قسمت ۱۳

دانلود قسمت ۱۴

دانلود قسمت ۱۵

دانلود قسمت ۱۶

دانلود قسمت ۱۷

دانلود قسمت ۱۸

دانلود قسمت ۱۹

دانلود قسمت ۲۰

دانلود قسمت ۲۱

دانلود قسمت ۲۲

دانلود قسمت ۲۳

دانلود قسمت ۲۴

 

فصل چهارم

دانلود زیرنویس فصل چهارم

دانلود قسمت ۰۱  |  کیفیت ۷۲۰p

دانلود قسمت ۰۲  |  کیفیت ۷۲۰p

دانلود قسمت ۰۳  |  کیفیت ۷۲۰p

دانلود قسمت ۰۴  |  کیفیت ۷۲۰p

دانلود قسمت ۰۵  |  کیفیت ۷۲۰p

دانلود قسمت ۰۶  |  کیفیت ۷۲۰p

دانلود قسمت ۰۷  |  کیفیت ۷۲۰p

دانلود قسمت ۰۸  |  کیفیت ۷۲۰p

 

 

نوشته دانلود سریال Elementary اولین بار در TehMovieS پدیدار شد.

bluray movie download

بک لینک

موسیقی ما – «كارشناسان شوراى موسيقى -كه بيشتر آنها مسئولين خانه‌ى موسيقى هستند- با اعطای درجه‌ى كيفى نازل به اركستر موج نو، تلاش كردند تا مانع اجراى اركستر در تالار وحدت شوند. زمانى كه امضاى من پاى نامه‌ى انتقادى از خانه‌ى موسيقى درج شده بود، به اينكه در سايت‌شان، من و بيش از ١٠٠ هنرمند ديگر را «هنرجو» خوانده بودند، واكنشى نشان ندادم. اما برايم مایه تعجب بود كه اجرای اركسترى با حضور ٧٠ نوازنده‌ى شايسته كه هركدام از نقاط مختلف کشور، در تمرين‌ها حاضر شده‌اند و قابليت‌هايشان را در كنسرت ديديد، در كنار من، محمد معتمدى و يك شوراى فنى كه جزو نوانديش‌ترين هنرمندان امروز هستند، با اين قضاوت مضحك قرار بود لغو شود! آن هم به‌خاطر كينه‌توزى كسانى كه با عنوان «هنرمند» مثلاً قرار است پشتيبان موسيقى باشند. جالب است كه سرپرست دفتر موسيقى، با علم بر دليلِ غيرهنرىِ رأى منفىِ شوراى موسيقى -یا شاید بهتر است بگوییم مسئولين خانه موسيقى- با اعلام اينكه «اگر اين اركستر شأنيت اجرا در وحدت را ندارد، پس وحدت جاى چه كسانى است؟» مهر تأييد را بر اجراى ما زدند.»
 
اینها را «علی قمصری» -آهنگساز و نوازنده- بعد از اجرای کنسرت‌اش در تالار وحدت گفت. او پیش از برگزاری برنامه‌اش نیز در گفت‌وگویی که برای رسانه‌ها فرستاده بود، به مشکلات پیش‌آمده برای کنسرت‌اش اشاره کرد. اما آیا مسئولان خانه‌ی موسیقی در شورای موسیقی تا چه اندازه نفوذ دارند و آیا می‌توانند مانع از اجرای یک برنامه در تالار وحدت یا هر سالن دیگری شوند؟
 
پاسخ «حمیدرضا نوربخش» -مدیرعامل خانه‌ی موسیقی- در این میان روشن است. او وجود هرگونه دخالت خانه‌ی موسیقی در مجوز برنامه‌ها و همچنین دیگر اتفاقاتی از این دست را رد می‌کند.
 
«بهرام جمالی» -مدیرعامل بنیاد رودکی- نیز در گفت‌وگو با سایت «موسیقی ما» می‌گوید: «هر اثری که برای اجرا در تالار وحدت و رودکی ارجاع داده می‌شود، شورای فنی موسیقی، سرپرست، آهنگساز، رپرتوار و شعر آن را بررسی می‌کنند و بر اساس آن، ‌نوعی درجه‌بندی کیفی روی آثار انجام می‌شود و کسانی که بتوانند درجه‌ی الف دریافت کنند، امکان اجرا در تالار وحدت را پیدا می‌کنند. در این میان، خانه‌ی موسیقی یا هیچ نهاد دیگری چنین حقی ندارد که در تصمیمات این شورا دخالت کند. دلیل آن هم کاملاً واضح است؛ چون اگر این اتفاق رخ دهد، نوعی مداخله‌ی کاری به حساب می‌آید و شورای موسیقی چنین حقی را برای هیچ‌کس قائل نیست.»
 
مدیرعامل بنیاد رودکی البته به این مسأله هم اشاره می‌کند که اعضای شورای موسیقی هر کدام ممکن است جز فعالیت در این شورا، در نهادها یا اصناف دیگری نیز فعالیت داشته باشند؛ اما این مسأله را نمی‌توان به دخالت خانه موسیقی در تصمیمات این شورا نسبت داد.
 
«علی قمصری» در نامه‌ی خود به این مسأله اشاره کرده بود که برخلاف تلاش‌های اعضای خانه‌ی موسیقی، سرپرست دفتر موسیقی شرایط اجرای این اثر را در تالار وحدت تهران فراهم کرده است.

«فرزاد طالبی» -سرپرست دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی- در این باره در گفت و گو با خبرنگار سایت موسیقی ما، چنین توضیح می‌دهد: «نقش خانه‌ی موسیقی در این موضوع مطلقاً صحیح نیست و نمی‌توان این گفته‌ها را مستند دانست. در واقع این استدلالی بدون‌منطق است. شورای موسیقی در برخی موارد قضاوتی دارد و مدیرکل هم تصمیمات خودش را می‌گیرد؛ ضمن آنکه اعضای این شورا همگی از طریق مدیرکل انتخاب شده‌اند. البته در برخی موارد ممکن است اعتراضاتی از طرف سرپرست گروه وجود داشته باشد و شورای موسیقی در این موارد، بار دیگر وظیفه‌ی خود می‌داند تا اجرا را بررسی کند.»
 
او می‌گوید اجرای ارکستر موج نو در تالار وحدت تهران، با مشورت اعضای شورای موسیقی رخ داده است: «شورا نظری می‌دهد و ممکن است گروه اعتراض کند؛ در نتیجه دوباره شورا درخواست گروه را بررسی می‌کند. ماجرا به همین سادگی است و بنابراین من این فضاسازی‌ها را به هیچ‌عنوان نمی‌پسندم و امیدوارم هنرمندان عزیز نیز استدلال‌های خود را بر پایه‌ی منطق بیان کنند و به منحرف کردن مسیر صحیح بررسی‌های کارشناسی شورا دامن نزنند.»
 
«فرزاد طالبی» همچنین به این مسأله اشاره دارد که اساتیدی که در شورای فنی مشغول فعالیت هستند، همگی از اساتید بزرگ موسیقی هستند و همکاری با آنها برای دفتر موسیقی باعث افتخار است: «اتهام‌زنی به هر کدام از این اساتید، موجب ضربه‌زدن به موسیقی کشور می‌شود و من تأکید می‌‌کنم که بررسی این اجرا هم مانند تمام اجراهای دیگر بوده و هیچ اتفاق خاصی در آن رخ نداده است.»
 
«پویا سرایی» -آهنگساز و نوازنده‌ی سنتور که خود رهبری ارکستر موج نو را برعهده داشت- نیز در این باره به «موسیقی ما» گفت: «به هر حال این ارکستر، ارکستر جوانی است و شاید همین جوان بودن، در نظر شورای موسیقی تأثیر گذاشته تا درباره‌ی اجرای آن در تالار وحدت تصمیم بگیرند؛ شاید هم مسأله‌ی دیگری در میان بوده که من از آن اطلاعی ندارم. ضمن آنکه شورای موسیقی و خانه‌ی موسیقی اعضای مشترکی دارند؛ اما می‌توان این‌طور استدلال کرد که نمونه‌ی صوتی‌ای که در اختیار این افراد قرار گرفته، دلچسب نبوده است. به هر حال حالا خوشحال‌ام که برنامه در حد مناسبی برگزار شد و ارکستر شایستگی خودش را نشان داد.»

روتیتر: 
در پی اعتراض سرپرست ارکستر «موج نو» به کارشناسی شورای موسیقی صورت گرفت
منبع: 
اختصاصی سایت موسیقی ما

برچسب ها:

عکس خبر اول: 

دسته بندی مطلب:

خلاصه مطلب: 
– علی قمصری: كارشناسان شوراى موسيقى -كه بيشتر آنها مسئولين خانه‌ى موسيقى هستند- با اعطای درجه‌ى كيفى نازل به اركستر موج نو، تلاش كردند تا مانع اجراى اركستر در تالار وحدت شوند
– حمیدرضا نوربخش: خانه‌ی موسیقی دخالتی در مجوز برنامه‌ها ندارد
– بهرام جمالی: این مسأله را نمی‌توان به دخالت خانه موسیقی در تصمیمات این شورا نسبت داد
– فرزاد طالبی: نقش خانه‌ی موسیقی در این موضوع مطلقاً صحیح نیست و نمی‌توان این گفته‌ها را مستند دانست
– پویا سرایی؛‌ خوشحال‌ام که برنامه در حد مناسبی برگزار شد و ارکستر شایستگی خودش را نشان داد

آلرژی و تغذیه

بک لینک رنک 5

۰۲۰_۸

«کارشناسان شوراى موسیقى -که بیشتر آنها مسئولین خانه‌ى موسیقى هستند- با اعطای درجه‌ى کیفى نازل به ارکستر موج نو، تلاش کردند تا مانع اجراى ارکستر در تالار وحدت شوند. زمانى که امضاى من پاى نامه‌ى انتقادى از خانه‌ى موسیقى درج شده بود، به اینکه در سایت‌شان، من و بیش از ١٠٠ هنرمند دیگر را «هنرجو» خوانده بودند، واکنشى نشان ندادم. اما برایم مایه تعجب بود که اجرای ارکسترى با حضور ٧٠ نوازنده‌ى شایسته که هرکدام از نقاط مختلف کشور، در تمرین‌ها حاضر شده‌اند و قابلیت‌هایشان را در کنسرت دیدید، در کنار من، محمد معتمدى و یک شوراى فنى که جزو … ادامه مطلب»

اس ام اس

بك لينك

حجت اشرف‌زاده

نخستین کنسرت «ماه و ماهی» با صدای حجت اشرف زاده ۲ بهمن در برج میلاد برگزار می شود. علیرضا میرزاباقریان، مجری این کنسرت با اعلام این خبر گفت: «این کنسرت قرار بود ۱۵ دی ماه برگزار شود اما به تعویق افتاد و قرار شد ۲ بهمن به روی صحنه برود. در کنسرت پیش رو طبق برنامه ریزی انجام شده حجت اشرف زاده قرار است ۱۴ قطعه را اجرا کند.» وی افزود: «در بخش اول کنسرت قطعات منتخب آلبوم «ماه و ماهی» اجرا می شود و در بخش دوم نیز که تا حد زیادی با بخش اول تفاوت دارد یک ارکستر … ادامه مطلب»

cars

بک لینک

Learn more about telugu cinema news telugu360 at http://www.telugu360.com

About