سریال مانکن

مانکن

امتیاز سریال: ۷.۲

آغاز پخش: ۲ شهریور ۹۸

کارگردان:  حسین سهیلی زاده

تهیه‌کننده: ایرج محمدی

بازیگران:  محمدرضا فروتن,  مریلا زارعی,  فرزاد فرزین,  نازنین بیاتی,  امیرحسین آرمان,  لیندا کیانی,  حسین پاکدل,  الهام پاوه نژاد,  بهشاد شریفیان,  نفیسه روشن,  علی فرهنگی,  رابعه مدنی,  پانته آ کی قبادی,  بهزاد محسنی,  بهزاد خلج,  رضا توکلی,  همایون ارشادی,  شبنم قلی خانی,  عارفه معماریان

خلاصه داستان:

داستان سریال درباره پسری به نام کاوه است که عاشق دختری دیگر به نام همتا می باشد. این دو نمی توانند به عشق خودشان پایبند باشند چراکه کاوه مشکلات مالی بسیاری دارد و یک زن پولدار به نام کتایون هم کاوه را خریده تا همسر او باشد و در عوض بدهی های خانوادگی او پرداخت شود.

نام قبلی این سریال «سایه‌های بلند» بود که به خاطر ایهام‌های بسیار به مانکن تغییر پیدا کرد. فیلمبرداری این سریال از روز ۲۳ اسفند ماه ۱۳۹۷ شروع شد و در روز ۱ شهریور ۱۳۹۸ پایان یافت. پیش از «مانکن» سریال‌های مانند «دلنوازان» و «فاصله‌ها» و «آوای باران» را از حسین سهیلی‌زاده در تلویزیون دیده‌ایم.

این هم یکی از پرستاره‌ترین سریال‌های شبکه نمایش خانگی بود و موضوعش هم یک عشق ممنوعه و خیانت عاطفی و…داشت که باعث محبوبیتش می‌شد. حضور فرزاد فرزین به عنوان یکی از بازیگران سریال از جمله نکات آن است.

About