“World war Z “2 تا سال اینده ساخته میشود

به گزارش تیم خبری ایران فیلم

جان آنتونیو بایونا که کارگردانی  فیلم World war Z را با بازی برد پیت بر عهده داشت از ادامه کار با استودیو پارامونت سر باز زد.این استودیو در طی گزارشی بیان کرد که بایونا دوشنبه از سمتش کناره گیری کرده است، اما با این وجود هنوز هم برنامه ساخت این فیلم ادامه دارد و قرار است که در ۹ژوئن سال ۲۰۱۷ اکران شود.

 استودیو پارامونت در مورد این اتفاق این گونه پاسخ دهی کرده است:« بر اساس مذاکرات و تعهداتی که ما برای ساخت این فیلم با کارگردان داشتیم قرار بود که ساخت این فیلم تا پایان سال ۲۰۱۶ تمام شود، اما این کارگردان به دلیل پاره ای مسائل توانایی انجام این کار را ندارد و به همین دلیل ما نمیتوانستیم با یکدیگر همکاری کنیم، او یک کارگردان فوق العاده است و ما امیدواریم که بتوانیم باز هم با او همکاری داشته باشیم.»

پیت به همراه دد گارنر جمی کلینر و ایان برس تصمیم دارند تا فیلم World war Z 2  را بسازند. نسخه اصلی فیلم World war Z توسط مارک فوستر ساخته شده است و داستان آن بر اساس رمان ماکس بروکس که در سال ۲۰۰۶ نوشته شده بود طرح ریزی شده بود. این داستان در مورد زامبی هایی است که در اثر نوعی بیماری در تمام جهان پخش میشوند و سعی در نابودی تمام گونه های زنده دارند اما به جانوارنی که بیماری دارند کاری ندارند و به آنها آسیبی نمیرسانند. فیلم نامه این فیلم توسط متیو میشایل کارانهان نوشته شده است.

در این فیلم براد پیت که به عنوان یک محقق و دانشمند ایالات متحده ایفای نقش کرده است در سرتاسر دنیا تفحص میکند تا بتواند راه درمانی برای این بیماری پیدا کند.

این فیلم که در سال ۲۰۱۳ قسمت نخست آن ساخته شد توانست به فروشی معادل ۵۴۰ میلیون دلار در آن سال دست پیدا کند.

منبعvariety.com

نوشته “World war Z “2 تا سال اینده ساخته میشود اولین بار در سایت ایران فیلم – مرجع دانلود و اخبار سینما پدیدار شد.

علم و فناوری

بک لینک ها

Learn more about telugu cinema news telugu360 at http://www.telugu360.com

About