لیست بازیگران فیلم جدید نولان اعلام شد

لیست بازیگران فیلم جدید نولان اعلام شد

Dun-n1

کریستوفر نولان روز گذشته ساخت جدیدترین فیلم سینمایی خودش را در فرانسه آغاز کرد.

کمپانی برادران وارنر رسما اعلام کرده که کریستوفر نولان روز گذشته فیلمبرداری جدیدترین فیلم سینمایی خودش را در دانکرک فرانسه آغاز کرده است و به زودی و با اتمام صحنه های مربوط به دانکرک برای ادامه فیلمبرداری به هلند و آمریکا هم خواهد رفت. کارگردان سه گانه «شوالیه تاریکی»، «تلقین» و «در میان ستارگان»، دهمین فیلم سینماییش را بر اساس فیلمنامه ای نوشته خودش خواهد ساخت. برادران وارنر همین طور رسما اعلام کرده که فیلمبرداری «دانکرک» به صورت تلفیقی از ۶۵ میلی متری و iMAX انجام می شود.

پیش از این شایعاتی در مورد حضور بازیگران هم در این پروژه شنیده می شد که در بیانیه رسمی وارنر از نام آنها هم بالاخره پرده برداری شده و تقریبا همه آنهایی که فکر می کردیم در این اثر حضور داشته باشند، هستند. نام هایی چون تام هاردی، مارک رایلنس، کنت برانا، سیلین مرفی، فیون وایتهد، آنورین برنارد، هری استایلز، جیمز دارسی، جک لاودن، بری کیوهان و تام گلین کارنی بازیگران پروژه حماسی کریستوفر نولان هستند. دو نکته عجیب در این فهرست مشاهده می شود. اول این که پس از ۶ همکاری پیاپی، مایکل کین در فیلم جدید نولان حضور ندارد و نکته دوم این که تا امروز حضور هیچ بازیگر زنی در این فیلم قطعی نشده است. برخی رسانه ها احتمال می دهند این فیلم جنگی اصلا بازیگر زن نقش اول نداشته باشد. از سوی دیگر اما شنیده می شود، ممکن است مثل «در میان ستارگان»، در نیمه فیلمبرداری هم یکی دو بازیگر دیگر که حضور های تک جلوه خواهند داشت به تیم اصلی اضافه و معرفی شوند.

این فیلم که ۲۱ جولای ۲۰۱۷ اکران خواهد شد، به حوادث موسوم به «تخلیه دانکرک» در جنگ جهانی دوم می پردازد. این اولین بار است که کریستوفر نولان ساخت یک فیلم حماسی تاریخی را بر عهده می گیرد.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

About